Podmínky použití

Zásady ochrany osobních údajů

 

Zásady ochrany osobních údajů

 

Vážení návštěvníci těchto stránek!

 

V případě, že jste navštívili moje webové stránky, dovoluji si vás upozornit na skutečnost, že stránky mohou sbírat informace, které jsou nepovinné a jenž uživatelé poskytují dobrovolně. Jedná se o jméno, případně přezdívku, e-mailovou adresu, popřípadě adresu webové stránky. Toto jsou dobrovolně poskytnuté informace pro pro účast v komentářích ke článku, popřípadě pro odběr odpovědí k těmto komentářům a v návštěvní knize.

 

Pasivně shromažďované informace, (tj. obdrženy, aniž byste aktivně zadali informace) za použití různých technologií a způsobů jako například Internet Protocol adres, cookies, Internet Tags apod. Tyto informace umožní lépe přizpůsobit obsah stránek potřebám uživatelů.

 

Tyto webové stránky obsahují Google Analytics od společnosti Google Inc., která může sbírat informace o všech stránkách, které jste navštívili (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo).

 

Nejde o sběr osobních dat, pouze o informace, které povedou k lepšímu cílení dat pro Vás osobně. Všechny informace se ukládají do tzv. cookies.

 

Za sběr informací nese plnou zodpovědnost společnost Google Inc. a pokud se cítíte tímto jednáním poškozeni, obracejte se právě na tuto společnost, která sběr informací provozuje, nebo na ÚOOÚ (Úřad na ochranu osobních údajů).